הלבנת שיניים

ברפואה האסתטית המודרנית כיום  הדרך לחיוך מושלם קלה ומהירה יותר. לכן, לא פלא שאנשים רבים פוקדים בזה אחר זה מרפאות שיניים על מנת לבצע הלבנת שיניים שתאפשר להם לחייך בפה מלא ללא כל חשש. הלבנת שיניים נעשית במרפאת זיו השן במגוון שיטות, כאשר כל שיטה מותאמת באופן אישי לכל מטופל על פי מצב שיניו ועל פי הגוון הרצוי, המתאים עבורו.

הלבנת השיניים מאפשרת לכל מי שחי עם מציאות עכורה של שיניים כהות לקבל את הגוון הרצוי במינימום זמן. ההלבנה מתאימה לשיניים כהות מנזקי עישון, שיניים צהובות או כתמים המופיעים באופן טבעי על השיניים עם השנים. לרשותכם שתי שיטות מתקדמות להלבנת השיניים הניתנות במסגרת השירות במרפאה: הלבנה ביתית והלבנה משולבת במרפאה ובבית, שהן שיטת טיפול הכוללת התאמת סד אישי והמשך טיפולים ביתיים בעזרת סד + מזרקי חומר פעיל.

הכירו את שלבי הלבנת השיניים במרפאה:

  • בשלב הראשוני, רופא השיניים יבחן את מצב השיניים על מנת להתאים את השיטה היעילה ביותר
  • התאמה אישית של שיטת ההלבנה על פי האבחון הראשוני
  • בחירת הגוון הרצוי על פי רצון או לפי המלצת הרופא המטפל
  • שלב אחרון, ביצוע ההלבנה בצורה מקצועית וקבלת תוצאות מרשימות

בתום הטיפול חשוב לשמור על התוצאות בעזרת הקפדה על היגיינת הפה והשיניים הכוללת ביקור סדיר אצל שיננית אחת לחצי שנה וצחצוח השיניים פעמיים ביום במברשת מתאימה 

אם גם אתם מעוניינים לחשוף שיניים לבנות ויפות, הנכם מוזמנים למרפאת זיו השן על מנת ליהנות מטיפולים מתקדמים וחדשניים שיאפשרו לכם לפזר חיוכים לכל עבר.

לקביעת פגישת תור התקשרו עכשיו או השאירו פרטים >>>

צרו איתנו קשר